Original on Transparent.png

Misja

peace, meditation, ocean
Meditation

Niebo to stan ducha, a wolność to stan umysłu...

Zapraszam na podróż w głąb siebie, do najgłębszych zakamarków serca, najciemniejszych szuflad umysłu, absolutu duszy i niewidzialnego energetycznego aspektu Twojej najmniejszej formy materii. Co odkryjesz? Niematerialność Twojej fizyczności i wibrującą obecność Twojej esencji; jasność myśli  i oświecenie najciemniejszych szuflad umysłu, dotarcie do niewinnych głębin serca, otwarcie kosmicznych drzwi wieczności i ukojenie u źródła wszystkiego co jest i nie-jest. Mówiąc inaczej: mnóstwo paradoksów, które pokarzą Ci, że bez względu na okoliczności zewnętrzne możesz żyć pełnią życia, czuć spełnienie i spokój. Zapraszam na całkowite odpuszczenie, pełnie istnienia, wyzwolenie od ciężaru wszystkich masek i spokój istnienia w prawdzie. Czy odważysz się rozpoznać swoją naturę i rozpuścić ograniczenia ego w fenomenie głębi istnienia?

 

Pragnę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, ale i niezwykłą przestrzenią, abyś mógł dostrzec piękno otaczającego Cię świata i zsynchronizować przestrzeń swojego serca z urokiem wszechobecnej natury. Wzmocnij swoje ciało, wycisz umysł, i napój serce wdzięcznością za najcenniejszy dar jaki otrzymaliśmy – dar swojego życia.

 

Zapraszam na Podróż w Głąb Siebie, gdzie łącze różne drogi, korę poprowadzą Cię do Twojego pełnego potencjału istnienia, do uświadomienia sobie Twojej prawdziwej natury. Personalizowane podejście i unikalne narzędzia proponuje indywidualnym, ale i grupowym podróżnikom podczas moich zajęć.  Oferuję turnusy Podróż w Głąb Siebie: weekendowe, 5-cio dniowe i 8-mio dniowe w Polsce i za granicą, indywidualne i grupowe zajęcia jogi i sesje medytacyjne, sesje balansowania energii Reiki, szamańskie koncerty czyli kąpiel w dźwiękach mis kryształowych oraz wsparcie na duchowej ścieżce do odkrycia głębszych warstw Uniwersalnej Świadomości. 

 

Zapraszam wszystkich, bez względu na kondycję i poziom swojego doświadczenia. Pragnę zainspirować tych, dla których Podróż w Głąb Siebie oznacza odkrywanie całkowicie nowych przestrzeni, ale i poszerzyć horyzonty bardziej wymagających, którzy mają już doświadczenie i pragną poszerzyć ramy wglądu w rzeczywistość, aby obraz był pełniejszy. 

 

Czy jesteś gotowy odkryć delikatność, ale i odwagę Twojego serca, jasność ale i siłę Twojego umysłu, najsubtelniejsze wibracje twojej materii, oraz czystość, spokój, ale i dzikość swojej duszy?

Poczuj pełnię istnienia, jedność bytu i miłość, która nie stawia warunków i oczekiwań. 

 

Zapraszam na Podróż w Głąb Siebie… Sprawdź moja ofertę.

"Urodziłeś się z potencjałem.

Urodziłeś się z dobrocią i zaufaniem.

Urodziłeś się z ideałami i marzeniami.

Urodziłeś się ze wspaniałością.

Urodziłeś się ze skrzydłami.

Pełzanie nie jest twoim przeznaczeniem, więc nie rób tego.

Masz skrzydła. Naucz się ich używać i leć."

Rumi